A

Ana Beatriz Barros

Ana Beatriz Barros Biyografisi

Brezilyalı Top model

Asıl Beatriz Barros, 29 Mayıs 1982 tarihinde Brezilya’da Itabira şehrinde Sônia ve Reinato çiftinin kızı olarak doğmuştur. Patricia ve Maria Luisa adlarında iki ablası vardır. Belli Başlı Beatriz Barros ailesi ile birlikte Brezilya’nın Rio de Janeiro şehrine taşındı.

Ana Beatriz Barros, bir gün tatilde Rio de Janeiro’da plajda iken Elite Model Management’ın yöneticisi göre tesadüfen görüldükten sonradan ve onun teşviki ile 1996 yılında Elite Model yarışmasına katıldı ve yarışmayı kazandı. Bu vesile ile daha 14 yaşında iken annesi ile New York’a taşındı. sonra da Guess markası ile Millennium kampanyası için bir uzlaşma imzalayarak modellik hayatına başlamış oldu.

Belli Başlı Beatriz Barros, Christian Dior, Armani, Oakley, L’Oréal, Diesel, Victoria’s Secret, ADL+ gibi markalar için modellik yaptı.

Ayak bileğinde ay-yıldız dövmesi olan Ana Beatriz Barros, 14 yaşından itibaren New York‘ta yaşamaktadır.

Belli Başlı Beatriz Barros, 2012 yılında Türkiye’ye Fashion Week’te Cengiz Abazoğlu’nun ADL markasının tanıtımı için geldi. 2015 yılının Mart ayında yüzü olduğu Intimissimi’nin çekimleri için istanbul’a yeniden geldi.

Belli Başlı Beatriz Barros, Mısırlı sanat simsarı Hillel Nahmad ile nişanlı idi.

Esas Beatriz Barros, 8 Temmuz 2016 tarihinde Yunanistan‘ın Mikonos adasında Karim El Chiaty ile evlendi.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Marisa Miller
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı