A

Anıl Berk Baki

Anıl Berk Baki Biyografisi

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Anıl Berk Ebedi, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Baba kadar aslen Trabzon’ludur. Liseyi yatılı olarak Galatasaray Lisesi’nde yatılı olarak okudu. Bu yıllarda yelken ulusal takımında yarışmacı olarak bulundu. Atletizmde 400 m.de İstanbul ikinciliği, veleybolda ise 2 yıl ilçe şampiyonluğunu yaşadı. 2011 yılında Galatasaray Lisesi’nden mezun oldu. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümünde burslu olarak okudu.

Yeditepe Üniversitesinde okurken de yelken sporuna devam etti ve bununla birlikte okulun Amerikan futbolu takımına girdi ve ikinci senesinde Amerikan futbolunda Türkiye şampiyonluğu yaşadı. Yelken sporunda olimpik sınıftan profesyonel yat ve performans yarışçılığına geçtiği için Amerikan futbolunu ele vermek zorunda kaldı. Bunun üzerine Yeditepe Üniversitesinin yelken takımını tekrar oluşturarak 2 sene takım kaptanlığını yaptı.

Anıl Berk Ölümsüz Yelken sporu ile ilgilenmekte bununla birlikte Ulusal sporcudur. bunun dışında Crossfit antrenörü olarak spor yaşantısını sürdürmektedir. Y uzun süre amerikan futbolu, voleybol ve atletizm ile ilgilenmiştir.

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydınlatılmış, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Cevap, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Damla Sönmez
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı