B

Bahar Candan

Bahar Içtenlikle Biyografisi

8 Şubat 2016 tarihinde başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

Bahar Candan, 1997 yılında Mersin’de doğmuştur. Bütün adı Fatma Bahar Içtenlikle’dır. Yardımcı Doçent Hekim Hakan Samimi Olarak’ın ortanca kızıdır. 2. sezon ve 4. Sezon Bu Stil Benim yarışan olan Gülnihal Candan‘ın kız kardeşidir. Ablası keza 7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Survivor 2016” yarışmasına katılmıştır. Bahar Içtenlikle da ablası gibi İstanbul, Beykent Üniversitesi Hukuk fakültesinde eğitimine devam etmekte ve diğer aile bireyleri gibi avukat edinmek istemektedir

170 cm. boyunda ve 47 kilo olan Bahar Içtenlikle, aynı zamanda bir Miley Cyrus hayranıdır.

Bahar Samimiyetle, 8 Şubat 2016 tarihinde TV 8 ekranlarında yeni yarışmacılarla tekrar başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Tekrar Öykü Serter‘in sunuculuğunu oluşturacağı yarışmada jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya, ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Bahar Candan, Dicle Turgal, Dilara Rabia Yaşar, Esin Çepni, Melike Çamlıoğlu, Meral Avcı, Özge Sarı, Selay Topçuoğlu, Tuğba İldiz, Yağmur Taktaş, Yeşim Aydın, Zeynep Vuran olacaktır.

8 Nisan 2016 gecesi yapılan İşte Benim Stilim yarışması finalinde 6. Sezonun birincisi Yeşim Açık Fikirli oldu.

Bahar Samimi Olarak, 2 Aralık 2016 tarihinde “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yeniden Hikaye Serter‘in oluşturacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Çağla Neşelendirici, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile uğraş edecektir.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Barack Obama

26 Kasım 2016 günü yapılan eleme gecesinde Çağla Neşeli elenerek yarışmadan ayrılınca, yarışmaya Tuğba Çiğdem girdi. Yağmur Gürgen 2 Aralık 2016 tarihinde elendi, Bahar Içtenlikle, yarışmaya girdi.

13 Mayıs 2017 tarihinde elendi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı