B

Bilal Hancı

Bilal Hancı Biyografisi

Sosyal medyada çektikleri videolarla adını duyuran sosyal medya fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih YasinKafalar” olarak tanınmışlardır.

Bilal Hancı, 8 Eylül 1989 tarihinde Trabzon’da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesinde tamamladı.

Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile tanışan Bilal Hancı, sosyal medyada paylaştıkları videolar ardından 26 Aralık 2014 tarihinde Youtube’da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler aralarında yer almışlardır.

11 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan Evrim Akın’ın sunuculuğunu yaptığı “Çocuktan Al Haberi” adlı Tv programının 89. Bölümünde; Kafalar grubundan Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin yarıştı.

Laf ve müziğini 2018 yılında müzisyen Abdurrahim Akça veya tanıdık adıyla Eypio’nun Kafalar Karışık filmi için yaptığı “Kaşık” şarkısının video klibi’nde sosyal ağ fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin oynadılar.

2018 yılında 3 sosyal ağ fenomeni Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin‘in başrollerinde yer aldığı Kafalar Karmakarışık adlı sinema filminde oynadılar. Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu’nun oturduğu filmin kadrosunda Metin Akpınar, Kâinat Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen ve Burak Tamdoğan gibi Türk sinema ve tiyatrosunun artist oyuncuları ve Yıldız Tilbe ve Funda Arar, Enes Batur da rol almıştır.

5 Aralık 2018 tarihinde Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin‘in oluşturduğu Kafalar grubu Eser Yenenler Show’a davetli oldu.

Albümleri :
2017 – Matem Beni Başlıca (single)

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2018 – Kafalar Girift (Bilal) (Sinema Filmi)
2018 – Enes Batur Hayal mi Hakiki mi? (Bilal) (Sinema Filmi)

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Beril Dedeoğlu
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı