B

Bozok Gören

Bozok Gören Biyografisi

Bozok Görebilen, 5 ocak 1974 tarihinde istanbul’da doğmuştur. Aslen Ankaralı’dır. Eğitim hayatı Ankara, istanbul ve Amerika’da geçmiştir. Babası bir avukattır.
2000 yılında Neşe Erberk ajansında mankenlik yapmaya başlamıştır. 1.98 boyuda ve 95kg civarıdır. Bozok Gören, bununla birlikte su altı teknolojisi eğitimi almış ve profesyonel bir dalgıçtır.

Mankenlik yaptığı yıllarda adı manken Çağla Şikel’le birlikte anıldı, sonra 2002 yılında mankenliği bırakarak Amerika New York‘ta yaşamaya başlamış, orada önce Manhattan’daki Sweet and Wishes adlı mekânda barmen olarak çalıştı sonradan da Mahattan’da “Porch” diye bir bar lokanta açarak işletmesini de kendisi yapmıştır. Melvina adında siyah Amerikalı sevgili ile evlendi ama izdivaç yürümeyince boşandı. 2012’de Türkiye’ye dönerek Çeşme Alaçatı’ya sabit ve benzer yıl içinde, New York‘taki kendi barında tanıştığı Amy ile evlenmiştir. Çeşme Alaçatı’da Bozok ve Amy Görebilen çifti birlikte bir restoranı işletmektedir.

Survivor Bozok Görebilen, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın Hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı. Yarışmada ünlüler takımında Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Ümit Karan yarışırken gönüllüler takımında ise Dağhan Külegeç, Bozok Görebilen, Gül Fakı, Duygu Çetinkaya, Emel Erdemanar, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Mustafa Sürmen, Seda Akman yarıştı.

Hilmi Cem İntepe‘nin birinci olduğu yarışmada, Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan üçüncü, Murat Ceylan dördüncü olmuştur.

22 Şubat 2015 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Survivor All Star” yarışmasına; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz ve Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Ece Begüm Yücetan, Doğukan Manço, Bozok Gören, Arzu Çalın, Duygu Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Kültürlü, Sahra Işık, Fulya Belirgin katılacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Berna Arıcı

14 Şubat 2015 tarihinde Nihat Doğan, Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili yazdığı tepki çeken tweet’i nedeniyle “Survivor All Star” kadrosundan çıkarıldı yerine eski futbolcu Ahmet Dursun katıldı.

İlk olarak Turabi finale çıkmayı garantilemişti. 1 Temmuz 2015 tarihinde TV 8‘de yayınlanan Survivor All Star yarışmasından sonradan yapılan SMS oylamasında Merve Kültürlü finale kalan ikinci ad oldu.

Bozok Gören, 2012 yılından beri Amerikalı Amy ile evlidir ve Gemma Ocean Görebilen (d.2014) adında bir kız çocuğu vardır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı