C

Criss Angel

Criss Angel Biyografisi

Criss Angel günümüzün en çok tanınan sihirbazlarından biridir.

Criss Angel, 19 Aralık 1967 tarihinde New York, ABD’de Dimitra Sarantakos, John Sarantakos çiftinin oğlu olarak doğmuştur. Yunan asıllı Amerikan vatandaşı olan Criss Angel’in bütün adı Christopher Nicholas Sarantakos’dur. JD Sarantakos, Costa Sarantakos adlarında iki kardeşi vardır. East Meadow Lisesi’nden mezun oldu.

Criss Angel 6 yaşından itibalüğe, illüzyonistlikten, hipnotistliğe değin birçok sanat dalıyla ilgilendi. O zamandan beri muazzam yeteneklerini ve hayal gücünü aralıksız egzersiz disiplini ile birleştiren Criss Angel günümüzün en etkileyici sanatçılarından biri olmayı başarmıştır. Efsuncu Harry Houdini’yi kendine örnek bölge Criss Angel sihirbazlık kariyerine, Las Vegas’a gitmeden önce New York’da başladı.

Criss Angell ilüzyonistlik dışarıya müzisyenlik ve aktörlük yapmaktadır. Televizyon programlarında yaptığı gösterilerle tanınmıştır. Mindfreak isimli televizyon programı izlenme rekorları kırmaktadır.

Criss Angell Las Vegas Luxor da gösterilerine devam etmektedir. Cirque de Soleil ile müşterek gösterileri bulunmaktadır. aynı zamanda bir rock solisti olan Criss Angel’ın türünden, gösterilerinde, müziklerinde bunu he

Criss Angel, 2002 yılında JoAnn Winkhart ile evlendi. 2006 yılında boşandı. 2015 yılının Şubat’ında Shaunyl Benson ile evlendi. Bir çocuğu vardır.

Criss Angell, ABD, Nevada, Las Vegas’da ikamet etmektedir.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Clint Eastwood
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı