E

Erkan Köse

Erkan Köse Biyografisi

Erkan Köse, 1 Ekim 1977 tarihinde Ankara Haymana’da doğmuştur. Babası Ankara’lı, anne kadar Bolu’ludur. Eğitimini yüksek lisans derecesinde yapmıştır.
çok eskiden Ankara’da radyo sunuculuğu yapmıştır. Erkan Köse, 2003 yılında Latif Koru ile beraber üretim ve sunumunu üstlendikleri “İsmi Yazılamayan Show” adlı talk showlarını yaparak televizyon ekranlarındaki kariyerine başlamıştır. 2010 yılında “Gecekondu” adlı Talk Show programı ile iyi bir çıkış yakalamıştır.

Sinan Çetin’in yapımcılığını üstlendiği, Paris Hilton’un başrolü Erkan Köse ile paylaşdığı “Yarmani” filminin çekimleri 2013 yılının başında istanbul ve Nevşehir Kapadokya bölgesinin değişik mekanları ile ABD’nin Los Angeles kentinde gerçekleşti.

Erkan Köse, 2013 yılında Show TV’de yayınlanan “Benzemez Kimse Sana “ yarışmasına yarışan olarak katılmıştır. 26 Haziran 2013 tarihinden itibaren ATV ekranlarında yayınlanan “Dk Kesin karakterini canlandırmıştır.

2013 yılında senaryosunu Birol Güven’in hazırladığı, yönetmenliğini Müfit Can Saçıntı’nın yaptığı “Doksanlar” dizisinde Patlak Belli karakterini canlandırırken, Ümit Erdim, Erkan Köse, Deniz Oral, Renan Bilek, Esra Dermancıoğlu, Pelin Öztekin, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Beste Bolluk, Atılay Uluışık, Açelya Akkoyun, Sinem Yener Ekşioğlu, Gamze Gözalan, ile birlikte rol aldı.

2015 Eylül ayından itibaren Seksenler dizisinin yeni sezonunda “Yaşamsal” karakterini oynadı.

Filmleri :
2015 – Seksenler 4. Sezon (Yaşamsal) (TV Dizisi)
2013 – Doksanlar (Patlak Belirli) (TV Dizisi)
2013 – Yarmani Moda Gurusu (sinema filmi )
2013 – Mutlu Aile Defteri (sinema filmi ) (konuk oyuncu)
2013 – Harikulade Asır (TV Dizisi)
2012 – Annem Uyurken (sinema filmi )
2011 – Hayrettin (dizi)
2010 – Gecekondu Mahallesi (dizi)
2010 – 2011 – Çocuklar Duymasın (TV Dizisi)

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Ecem Özkaya
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı