E

Esin Çevik

Esin Çevik Biyografisi

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Esin Çevik, 17 Mayıs 1975 tarihinde istanbul’da doğmuştur. Aslen Trabzonludur. 164 cm. boyunda ve 48 kilo olan Esin Çevik, Marjinal tarzıyla dikkatleri üstüne çekmekte ve bir çocuk sahibidir.

Esin Çevik, stilistlik işi ile uğraşmaktadır.

15 Aralık 2016 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter‘in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Davetli jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Bahar Samimiyetle, Tuğba Çiğdem, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile çaba edecektir.

26 Kasım 2016 günü yapılan eleme gecesinde Çağla Keyifli elenerek yarışmadan ayrılınca, yarışmaya Tuğba Çiğdem girdi. Yağmur Gürgen 2 Aralık 2016 tarihinde elendi, Bahar Içtenlikle yarışmaya girdi.

İşte Benim Stilim 18 Aralık 2016 Pazar günü yayınlanan eleme bölümünde Tuğba Çiğdem‘in elenmesinin gerisinde Çağla Sarıoğlu yeni yarışan olarak İşte Benim Stilim‘e katıldı.

22 Ocak 2017 tarihinde Esin Çevik İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasından elendi.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Eda Taşpınar
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı