G

Gülşah Yılmaz

Gülşah Yılmaz Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Gülşah Yılmaz, 1983 yılında istanbul’da doğmuştur. Tam adı Serpil Gülşah Yılmaz’dır. Güzel sanatlar Akademisi mezunudur.

Oryantal dans etmeyi çok sevenürkiye derecesi olduğunu belirtmiştir.

Modayı yakından peşine düşüp takip eden, başlıca mesleği modacı ve styling olan Gülşah Yılmaz, gayrimenkul işiyle uğraşmaktadır. Ondan önce Mağazaların marka vitrinlerini tasarlayıp yapmakta idi oysa ekonomik kriz yüzünden işine ara vermek zorunda kalmış.

Gülşah Yılmaz, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli müsabaka programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci elde etmek için mücadele edecek.

Gülşah Yılmaz, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

31 Ağustos 2015 tarihinde Tv8 ekranlarında başlayan 4. Sezon “İşte Benim Stilim” yarışmasına katıldı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı ve sunumunu Öykü Serter’in yaptığı bu yarışmada Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Efendiler, Ezgi Ünal, Gizem Güler, Gülnihal Içtenlikle, Gülşah Yılmaz, Maria Surina, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Plato, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarışacak.

5 Eylül 2015 gecesi yapılan ilk eleme gecesinde Jüri oylaması sonunda Maria Surina elendi.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Gülşah Yanaş
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı