K

Kate Upton

Kate Upton Biyografisi

Kate Upton, bütün adı Katherine Elizabeth Upton’dur. 10 Haziran 1992 tarihinde Amerika’da St Joseph, Michigan’da doğdu. Üç kardeşi vardır. Annesinin adı Shelley, babasının adı ise Jeff’tir. Florida’ya emrindeki Holy Trinity Episcopal Academy ismindeki okulda eğitim fark etti. Üniversite eğitimini ise Indiana University’de yaptı.
Çocukluğu Florida Melbourne’da büyür At binicisi olan Upton’un Binicilik yarışmalarında dereceleri bulunmaktadır. Kate Upton Şimdiki modellik hayatından önce 12-18 yaşları aralarında beygir biniciliğine tutkundu ve beş dünya şampiyonluğu kazandı.

Sports Illustrated dergisinin bikini özel sayısına verdiği pozlar sayesinde yıldızı parlayan Kate Upton, iç çamaşırı üreticilerinin yeni gözdesi.

Kate Upton 2008 yılında Miami’de Elite Model Management yarışmasına katıldı, oldukça dikkat çekti ve 2008 yılında, New York’lu meşhur IMG Model ajansı ile uzlaşma imzalamıştır. sonradan New York‘a taşınan Upton birincil modelliğini Dooney&Bourke çanta markasının yüzü olarak yapmıştır. 2010-2011 Sports Illustrated Swimsuit Issue kapağına çıkarak ‘Yılın Çaylağı’ seçilmiştir. O zamandan bu yanlamasına Beach Bunny mayo ve Victoria-s Secret için modellik yapmaya başlamıştır. Hem Haziran 2011’de Esquire dergisi tarafından “Yazın Kadını” seçilmiştir.

4 Kasım 2017 tarihinde beyzbolcu Justin Verlander ile evlendi.

Filmleri :
2011 – Tower Heist
2011 – Tosh.0
2012 – Saturday Night Live
2012 – Late Show with David Letterman
2012 – Sports Illustrated: The Making of Swimsuit 2012
2012 – The Three Stooges
2014 – The Other Woman (ÖTEKİ KADIN)

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Kate Hudson
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı