K

Katie Price

Katie Price Biyografisi

Katie Jordan Price, 22 Mayıs 1978 Brighton, İngiltere’de doğdu. Lakabı Jordan’dır.Annesinin adı Amy babasının adı Ray’dır. Blatchington Mill Okulu’na gitti. Katie Price 16 yaşındayken, 1994 yılında okulu bıraktı, modellik kariyerine devam etmeye karar verdi.
Katie Price daha 6 yaşındının içinde bir adam göre tecavüze uğradı.

1982 yılında, dört yaşındayken çok küçük yaşta babasının evi terk etmesini anlayamadı, kısa bir zaman sonradan da 1988 yılında annesinin başkası ile evlenmesini hiç kabullenemedi ve 1996 yılında “Sun “ gazetesine üstsüz pozlar vererek fotoğraflar çektirdi ve meşhur oldu.

1996 yılında on sekiz yaşındayken, Katie Price ünü büyüdü, göğüs büyütme ameliyatı yaptırdı. Pop şarkıcısı Dane Bowers ile evlendi. Gebe kalınca kürtaj yaptırdı eşinden ayrıldı. 2002 yılında Mancester United futbol takımının oyuncusu Dwight Yorke’den gebe kalınca onunla da ilişkisini kesti. Fakat bu sefer çocuğu doğurdu ama görme özürlü Harvey adında bir çocuk doğurmuştu. Reality şovlarda sıkça gözüktü.

2005’te, Junior Savva Andreas Andre adında bir erkek çocuk daha doğurdu. Babası Peter Andre.Haziran 2007’de, üçüncü çocuğunu doğurdu, adı Prenses Tiaamii Kristal Esther adında bir kız. Babası Peter Andre

5 milyon sterlinlik serveti olduğu söyleniyor.

Katie Price, Avustralyalı şarkıcı Peter Andre ile 10 Eylül 2005 tarihinde evlendiler. 8 Eylül 2009 tarihinde boşandı.

Katie Price (Jordan) her daim sansasyonları ve yatığı evlilikleriyle İngiltere’nin manşetlerine damga vurdu.

Katie Price, Kickbox dövüşçüsü Alex Reid ile Şubat 2010 yılında evlendi ve Ocak 2011’de ayrılmışlardır..

2013 yılında Striptizci Kieran Hayler ile evlendi. Bunny Hayler (d.2014) ve Jett Riviera Hayler (d.2013) adlarında iki çocuğu vardır.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Kolinda Grabar Kitarovic
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı