K

Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz Biyografisi

Kerimcan Durmaz sosyal medya fenomenidir.

Kerimcan Durmaz, 1994 yılında Balıkesir, Erdek ilçesinde 3 çocuklu bir ailede doğmuştur.

İşe ablalarınıaşlayan Kerimcan Durmaz, profesyonel bir makyaj uzmanıdır.

İşe ablalarının makyaj malzemeleriyle başlamış. Açmış YouTube’dan makyaj videolarını, önce ablalarını boyamış; sonra hızını alamamış kendini boyamaya başlamış. Bakü’den iş teklifi gelince Azerbaycan’ın başşehri Bakü’ye gitmiş. Burada Periscope’u keşfetmiş ve fenomen olmaya başlamış.

Sonra ağırlama sektörüne girmek ve partiler aranje etmek için anlık bir kararla memlekete geri dönmüş. Adeta Türk filmlerindeki gibi bir gece kulübünde baht yüzüne gülmüş ve bir işadamı Kerimcan’a iş önerge etmiş. “Gel seni DJ yapalım” demiş. Macera da böyle başlamış. Sonunda kendini meşhur mekânlarda DJ’lik yaparken bulmuş.

Kerimcan Durmaz’ın Snapchat, Periscope, İnstagram ve Twitter gibi en çok kulllanılan sosyal medya platformlarında binlerce takipçisi vardır. Aslında MAC’te çalışan bir make up usta’dir.

21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yeniden Hikaye Serter‘in oluşturacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Misafir jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Kuddusi Müftüoğlu
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı