N

Nazlı Sultan Yayla

Nazlı Sultan Plato Biyografisi

2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.
Nazlı Sultan Plato, 1989 yılında Mersin’de doğmuştur. istanbul’da yaşamaktadır.

Nazlı Sultan Yayla, evli idi. Eşinin soyadı Kayaaslan’dır. Beren (d.2011) adında bir kızı vardır.Boşanmıştır. 2015 Eylül ayında yarışmakta olduğu İşte Benim Stilim All Star yarışmasına tazminatını ödeyerek ayrıldıktan sonra 6 yıldır tanıştığı sevgilisi Ümit Akbulut ile evleneceğini belirtip Fransa’ya gitti.

Nazlı Sultan Plato, 25 Kasım 2014 tarihinde “Bu Stil Benim” yarışmasına davetli olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazandı.

Nazlı Sultan Yayla, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın misafir jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde meşhur modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Ada Derya Fayda, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Gülay Hançer, Emel Özkızıltaş, Gülnihal Samimiyetle, Gülcan Salel, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Gülşah Yanaş, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak.

31 Ağustos 2015 tarihinde Tv8 ekranlarında başlayan 4. Sezon “İşte Benim Stilim” yarışmasına katıldı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı ve sunumunu Hikaye Serter’in yaptığı bu yarışmada Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Baylar, Ezgi Ünal, Gizem Güler, Gülnihal Samimi Olarak, Gülşah Yılmaz, Maria Surina, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarışacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Nefise Karatay

5 Eylül 2015 gecesi yapılan birincil eleme gecesinde Jüri oylaması sonunda Maria Surina elendi.

Nazlı Sultan Plato, 2015 Eylül ayında yarışmakta olduğu İşte Benim Stilim All Star yarışmasına tazminatını ödeyerek ayrıldıktan sonradan 6 yıldır tanıştığı sevgilisi Ümit Akbulut ile evleneceğini belirtip Fransa’ya gitti.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı