N

Neslihan Önder

Neslihan Önder Biyografisi

2006 yılında Best model of Turkey (Türkiye’nin En İyi Modeli) seçilmiştir. Benzer yılın Best Model of the World yarışmasında ikinci olmuştur. 2016 İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı.

Neslihan Önder, 3 ocak 1987 tarihinde istanbul’da doğmuştur.

Neslihan Önder, 2006 yılı(Türkiye’nin En İyi Modeli) seçilmiştir. Aynı yılın Best Model of the World yarışmasında ikinci olmuştur. Sonrasında ise 6 ay kadar Çin’de yaşadı. Çin’de haftada üç reklam, bir ayda 40 tane katalog çekimlerine katıldı.

Çin’den döner dönmez evlendi. 4 yıl evli kaldı bu 4 senede mankenlik mesleğini de yapmadı. 2011 yılında “Feshion week” sayesinde mesleğine geri döndü.

Halen Uğurkan Erez ajansına alt manken olarak çalışmaktadır.

Neslihan Önder, 6 Aralık 2011 tarihinde Karagümrük Çetesi Operasyonu zarfında İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Organize Suçlarla Uğraş Şube Müdürlüğü ekipleri göre gözaltına alındı.

Neslihan Önder, 2 sene süren flörtün gerisinde 2008’de Adanasporlu eski futbolcu Erkan Ergun ile evlendi. 31 Mart 2011 tarihinde boşandılar. Volkan (d.2009) adında bir oğlu vardır.

Neslihan Önder, Nisan 2013 tarihinde başlayıp Show TV’de yayınlanan “Ben Burdan Atlarım” yarışmacıları arasında oldu. Yapımcılığını Med Yapım’ın yaptığı 12 Nisan 2013’de ilk bölümü Show TV’den canlı olarak yayınlan yarışmada yarışmacılar Neslihan Önder, Asena Onur Iyi Anlamak, Bayhan Gürhan, Gökhan Taşkın, Atilla Taş, Leyla Bilginel, Günay Musayeva, Nur Gümüşdoğrayan, Önder Bekensir, Sema Çelebi, Semih Yuvakuran, Semiha Yankı, Serkan Tanırgan, Şener Üşümezsoy, Timur Kunt, Tony Hill, Tuğba Özay, Verda Penso olmuştur. Birinciliği Önder Bekensir almıştır.

Acun Ilıcalı’nın televizyon kanalı Tv8’de, Temmuz 2015 tarihinde başlayan “Durma Dans Et” adlı dans yarışmasında Tuğba Karaca sunuculuk yaptı. Programın jüri üyeleri ise Kemal Doğulu, Edis Görgülü, Cemre Kemer ve Neslihan Önder oldu.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Nefi

2016 yılında 1 Ocak akşamı TV 8 ekranlarında başlayacak olan İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı. Tekrar Öykü Serter‘in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise İvana Sert, Hakan Akkaya, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Aslızen, Berna Öztürk, Elif Ece Uzun, Esra Balamir, Esra Sönmezer, Gizem Özdilli, Hatice Çarpar, İnci Pars, Neslihan Önder, Nil Karataş, Pelin Suade, Sevil Uyar, Arma Tertemiz, Tuğçe Özbudak, Yasemin Öztürk, Yeşim Erçetin olacaktır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı