N

Noah Ringer

Noah Ringer Biyografisi

Benzer adı içeren başarılı animasyon serisinden uyarlanan Avatar; The Last Airbender adlı sinema filminde, filme adını veren Avatar Aang karakterini canlandıran A.B.D.’li genç sinema oyuncusu. Rol aldığı ilk sinema filmi ile Holywood yıldızları arasına girmeyi başaran Ringer’ın gelecekteki projeleri arasında Cowboys & Aliens bulunmakta.
Noah Andrew Ringer, 18 Kasım 1997 tarihinde, Dallas, Texas, A.B.D.’de dünyaya geldi. Çok genç yaşalarından itibaren tekvando sporu ile uğraşan ve henüz 12 yaşındayken siyah kuşak sahibi olmayı başaran Ringer, keza öyle fazla Uzakdoğu dövüş silahını başarıyla kullanmaktaydı.

Avatar canlandırma dizisinin büyük bir hayranı olan Ringer, Paramaunt Pictures’ın film uyarlamasının başrolü için oyuncu seçmeleri açtığını duyunca evde kaydettiği ve ağırlıklı olarak dövüş becerilerini sergilediği bir videoyu şirkete yolladı ve de yapılan seçmeler sonucunda başrol için uygun olduğu kanısına varıldı. Usta yönetmen M. Night Shyamalan’ın kamera arkasında yer aldığı Son Hava Büküarakterini canlandırarak başrolde yer alan Ringer, bu filmde Nicola Peltz, Jackson Rathbone ve de Slumdog Millionaire filmiyle Altın Küre ödülünü kazanan Dev Patel ile beraber oynama şansını elde etti.

Ringer, Son Hava Bükücü filmindeki rol arkadaşları Nicola Peltz, Dev Patel ve Jackson Rathbone’la birlikte filmi takdim etmek üzere 27 Mart 2010 tarihinde, Nickelodeon Kids Choice Awards törenine katıldı.

Genç oyuncu 2011 yılında gösterime girmesi beklenen Cowboys & Aliens filminde Emmett karakterini canlandıracak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Niccolo Tartaglia
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı