N

Nuray Sayarı

Nuray Sayarı Biyografisi

Astrolog

Nuray Sayarı, 31 Ocak 1971 tarihinde istanbul’da 4 çocuklu bir ailenin en büyük kız çocuğu olarak doğmuştur. Annesi Kahireli’dir. 40 günlükken zatürre ile birlikte havale geçirip öldü sanılarak morga kaldırılmış, sonra ölmediği anlaşılmış. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Nuray Sayarı çok engebeli ve fakir geçen bir çocukluk yaşamı oldu. Hakan Uman adında bir erkek kardeşi vardır.

Nuray Sayarı’nın annesinin Kahireli olması ve ayrıcai bir astrolog olması sebebiyle Kahire’de Astroloji eğitimi aldı. Hindistan’a gitti orada farklı alanlara yönlendirilmiş teknikleri öğrendi. 1991 yılında Astrologluk yapmaya başladı.

Astroloji ve tarot bilimi ile ilgilenmekte olan Nuray Sayarı, günlük, aylık burç yorumları da yapmakta, zihin gücünün insan hayatındaki önemine ve evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanmaktadır.

Kendi hayatında yaşadığı başarıların, fazla zihin gücüne tabi olduğuna inanan Nuray Sayarı, Astrolojinin bilimsel, felsefi ve sezgisel boyutlarını inceleyerek, kişinin kendisini ve diğer insanları iyi anlamak için astrolojiyi psikolojik bir vasıta olarak nasıl kullanacağını açıklamaktadır. İnsanların haritasındaki kimiz, neyiz, nasıl bir yaşam yaşayabiliriz, sorularını, nasıl ve ne vakit çözebileceği konusunda asistan olmaktadır. aynı zamanda düşünce gücüyle ilgilenen ve her bireyin özelliği olan düşünce değişim konusunda emin seanslar yaparak bireylere muavin olmaktadır. Sayarı, insan hayatında çok ce gücünü kullanmayı da öğretiyor.

Nuray Sayarı, 2015 yılında Manisa’nın Soma ilçesine 16 derslikli bir ilkokul yaptırıp hizmete soktu.

Nuray Sayarı, İş adamı ile 1989 yılında evlendi. Biri Doğuş Sayarı (d.1990) adında edinmek üzere iki oğlu vardır.

Kitapları :
Tesadüf Yoktur Neden Vardır
Parçalanan Ruhlar
Yıldızbilim ve Burçlar 2012
Fedakarlık İçindeki Gücün Sırrını Keşfet
İçindeki Gücün Sırrını Keşfet
2013 Astroloji ve Burçlar
2013 Astroloji ve Burçlar Ajandası
2012 Yıldızbilim ve Burçlar Ajandası
Aşk Kuantumu
Istek Kartları
Beyaz Mucizeler
Astroloji & Burçlar 2015
2015 – Astroloji ve Burçlar Ajandası
Yıldızbilim Burçlar 2016

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Nilgün Balkaç
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı