SŞ

Sahra Şaş

Sahra Şaş Biyografisi

Sahra Şaş, 1994 yılında istanbul’da doğmuştur. Kürt kökenlidir.
2013 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde İpek Karapınar, Serhan Yavaş ve Erkam Aydar’ın yer aldığı Adını Kalbime Yazdım dizisinde rol aldı.

2013 yılında başrolerinde Bülent İnal, Umut Karadağ, Burcu Kara, Özge Özpirinçci’nin başrolde oynadığı “Tatar Ramazan” adlı dizide oynadı.

Sahra Şaş, Mahsun Kırmızıgül‘ün üretim şirketi Boyut Film yapımcılığında ve yönetmen Kültürlü Bulut göre Tatvan ve civarında 2 bölümü çekilen başrolde Deniz Çakır, Kadir Doğulu ile Elçin Sangu’nun başrolde olduğu “Aşkın Dili Değil” adlı dizinin kadrosunda yer aldı, lakin dizi için kanal bulunamayınca proje rafa kalktı.

12 Kasım 2015 tarihinde Star TV’de başlayacak olan, yapımcı Timur Savcı’nın yapımcılığını üstlendiği, ‘Kösem Sultan’ dizisinde Safiye Sultan’ı Hülya Avşar canlandıracak. Kösem Sultan’ı ise Beren Saat canlandıracak. Ekin Koç‘un canlandırdığı I. Ahmet‘in eşi olacak olan Kösem Sultan‘ın çocukluğunu ve gençliğini Yunan oyuncu Anastasia Thsilimpou 9 birim canlandıracak. Sahra Şaş’da bu dizide Dilber adlı bir karakteri canlandıracaktır.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Kösem Sultan (Dilber) (TV Dizisi)
2015 – Aşkın Dili Yok (TV Dizisi)
2013 – Tatar Ramazan (TV Dizisi)
2013 – 2014 – Adını Kalbime Yazdım (Ceylan) (TV Dizisi)

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Sadık Gültekin
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı