S

Sevda Demirel

Sevda Demirel Biyografisi

Sevda Demirel, 28 Nisan 1972 tarihinde Almanya’nın Langen şehrinde doğmuş, büyümüştür. Aslen Gaziantep’lidir. Almanya’da lisede okurken basketbol takımında imiş. 16 yaşındayken anne ve babası boşanmışlar. Sevda Demirel İstanbul’a 16 yaşındayken gelmiş.
Almanya’dan İstanbul’a gelen 1,83mankenlik yapmaya başlamış. Bodrum’da tanımadığı bir erkek ona tecavüz etmiş. Daha Sonra İstanbul’da Asım Can‘la buluştu. Onu Cem Özer‘e götürdü. Onun şovuna çıkmaya başladı, birlikte oldular. sonradan Emrah’la tanıştı. Manken Engin Koç‘la birkaç ay birlikte oldu.

Kuzey Irak da dahil değişik yerlerde 8 sene sahnelerde şarkıcılık yaptı. Birkaç filmde oynadı. 1996 yılında Salih Güney ve Engin Koç ile birlikte “Otostop” filminin başrolünde oynadı.

Mankenlik ve şarkıcılıktan çok silikonlarıyla gündeme geldi. Silikonlarının patlaması ve Canlı yayında Hande Ataizi‘ye attığı tokat gibi sansasyonel olaylarla gündeme gelmiştir. Ünlü ve zengin kişilerle birlikte oldu, fuhuş suçundan tutuklandı. Suç oluşmadan önce tutuklandığı için özür dilenerek bağımsızlık bırakıldı.

2010 yılında Amerika’daki bir sperm bankasından sperm alıp melez bir bebek beklediğini ifade eden Sevda Demirel, “Hamileyim lakin bankadan değil” diye yorumlama yaptıktan bir müddet daha sonra da 2,5 aylık çocuğunu düşürdüğünü belirtti.

Sevda Demirel, 21 Eylül 1995 tarihinde Kaan Özdemir ile evlendi. Boşandı. Londra’da tanıdık olmayan bir sporcuyla evlendi 3 yıl evli kaldıktan sonra da boşandı.

Albümleri :
2002 – Sevda Gibi
2005 – Sus
2008 – Uykudan Kalkma Vakti

Filmleri :
2000 – Arzu Suçları
1997 – Hiç Bana Sordun mu?
1997 – Altın Vuruş
1996 – Otostop
1996 – Tatlı Kaçıklar
1995 – Bay E

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Seda Öğretir
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı