S

Simay Tokatlı

Simay Tokatlı Biyografisi

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Simay Tokatlı, 1993 yılında Ankara’da doğmuştur. Aslen İzmirlidir. İzmir’de İzmir Ekonomi Üniversitesi Hoş Sanatlar ve Tasarım Fakültesinde moda ve tekstil tasarımı bölümünde 3. Sınıfta okumaktadır.

Ankara‘da ailesiyle birlikte yaşamış Simay Tokatlı, gezmeyi ve eğlenmeyi fazla sevdiğini hem arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlandığını ifade ediyor.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Hikaye Serter’in sunumu ile başlayan ve benzer evin içerisinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın elde etmek üzere açılış itibariyle toplam 12 yarışmacının bulunduğu “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Bayan Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Açık Fikirli (Fenomen), Iftihar Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

Simay Tokatlı, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yeniden Hikaye Serter‘in oluşturacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak. Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Çağla Neşelendirici, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile çaba edecektir.

26 Mayıs 2017 tarihinde yapılan finalde ‘İşte Benim Stilim 2017’ birincisi olan Simay Tokatlı, ‘Türkiye’nin En Tarz Kadını’ unvanının yanı sıra 100 bin TL’nin de sahibi oldu.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Sibel Turnagöl
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı