S

Sinem Umaş

Sinem Umaş Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Sinem Umaş, 1984 yılında doğmuştur. Anne babası boşanmıştır. Açık Öğretim Lisesi’nden mezun oldu. Moda tasarım mezunudur.

2005 yılında katıldığı ‘Gelinim Olur Musun‘ Yarışmasıyla Ünlendi. Yarışmada ‘Kaynana Semra’ olarak ünlenen Semra Yücel‘in oğlu Cet ile yakınlaştı ama olmadı. Yarışma sonrasında müzik piyasasına atıldı, ”Öptün mü” isimli şarkısıyla çıkış yaptı.

Tuzlaspor’un orta saha oyuncusu Bahadır Davran ile nişanlı olan Sinem Umaş’ın erkek giyimi üzerine İstanbul’da Bağdat Caddesinde bir mağazası vardır.

Sinem Umaş, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli müsabaka programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında yer alan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci elde etmek için uğraş edecek.

Sinem Umaş, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

Albümleri :
2005 – Sustum

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Sema Poyraz
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı