S

Stelyo Pipis

Stelyo Pipis Biyografisi

Menajer

Stelyo Pipis, 24 Temmuz 1966 tarihinde istanbul’da doğmuştur. Rum kökenli olup Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır. Bir ablası vardır. Babasının adı Yorgo, annesinin adı Elisabeth’dir. Galatasaray’da Rum okulunda okudu ortaokulu bitirdikten daha sonra liseye gitmedi. Soyadının manası Rumca ‘ufak’ demektir. Minik çocuklara pipis derlermiş.

Stelyo Pipis, hayata Ortodoks Rum olarak önce sünnet sonra Müslüman oldu. Stelyo Pipis adı ile askere gitti, Erzurum’da askerliğini yaptı.

1990 yılına değin tostçuluk yapmaktaydı. 1990 yılında önce Kanal 6‘da yönetmen Tayfun Dinçer‘in asistanı olarak bu mesleğe atıldı. daha sonra Mehmet Ali Erbil ile Çiğdem Tunç‘un basın danışmanlığını yaptı. İkilinin ayrılmasından sonra Mehmet Ali Erbil’in menajeri olarak yola devam etti. Mehmet Ali Erbil’in popüler olması onu da fazla etkiledi. bununla birlikte onun da popülaritesi arttı. Erbil’in işlerinin iyi gitmesi Stelyo’nun da bedensel durumunu düzeltti.

Stelyo Pipis, eski sevgilisi Demet Sağıroğlu, Emel Müftüoğlu ve Hüseyin Cankurtaran ile birlikte sanat ve sosyetenin sık sık gidilen yer mekanı Eti’s Kuaförü hizmete açtı.

Stelyo Pipis’in birlikte olduğu kişiler arasında Pınar Aylin, Demet Sağıroğlu, Seda Sayan, Demet Şener, Banu Öztürk, Arzu Yıldız, Sibel Ceylan, Ebru Gündeş gibi isimler vardır.

Pınar Aylin ile yeni ünlü olduğu zamanlarda kısa bir birliktelik yaşadı. Demet Sağıroğlu ile ilişkisi 1994 yılında başladı. 1999 başlarında bitti. Pınar Aylin’den sonradan hayatına giren Sağıroğlu ile 4 sene birlikte olan Stelyo, yaşadığı büyük aşkı hiçbir vakit saklamadı. Seda Sayan ile bir yıl süren bir beraberlik yaşadılar. Demet Şener ile arasında bir elektriklenme oldu. Sadece bir hafta sürdü. Sonunda Demet bu beraberliğin kendisi için bir kusur olduğunu itiraf etti. Ebru Gündeş ile 1993 yılında başlayan arkadaşlık ve dostluk sıkı bir beraberliğe içten gitti. Serdar Ortaç‘tan ayrılan Banu Öztürk‘le beraber oldu.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Siyami Ersek

Mehmet Ali Erbil ve Stelyo Pipis Beyoğlu’nda 26 Temmuz 2013 tarihinde açılan misafir etme mekânı Chanta’nın sahibidir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı