S

Su Kutlu

Su Kutlu Biyografisi

Su Kutlu, 1991 yılında istanbul’da doğmuştur. Liseden sonra tahsil yapmadı. Oyunculuk dersleri almadı fakat oyuncu koçları oldu.
Eti’nin reklam alarla tanıştı. 2012 yılında Eti Maximus reklamında oynadı. Derhal sonra da “Hayatımın Rolü” adlı dizide oynaması için teklif geldi. Sonrasında da ‘Ali Ayşe’yi Seviyor’, ‘Çalıkuşu’ ve ‘Hoş Köylü’ adlı dizilerde oynadı.

2012 yılında yayına giren ve başrollerinde Haluk Bilginer ve Ebru Özkan gibi oyuncuların yer aldığı “Hayatımın Rolü” adlı dizi ile başta oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Su Kutlu, 2013 yılında Reşat Nuri Güntekin‘in aynı adlı eserinden uyarlanan, yapımlığını Timur Savcı, yönetmenliğini Çağan Irmak ve ekibinin yaptığı “Çalıkuşu” adlı dizide Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Begüm Kütük Yaşaroğlu ile birlikte rol almıştır.

2013 yılında başrollerde Hakan Yılmaz, Salih Kalyon ve Nur Erkul’un oynadığı “Ali Ayşe’yi Seviyor” adlı dizide oynadı.

Su Kutlu, 2014 yılının Haziran ayında başlayan “Güzel Köylü” adlı dizide Gizem Karaca, Mehmet Ali Nuroğlu ve Berk Cankat ile başrolde oynadı. Dizi’nin öteki oyuncuları, Ahmet Mümtaz Taylan, Zerrin Sümer, Ali İpin gibi başarılı oyuncular rol almaktadır.

2015 yılının Nisan ayında Hoş Köylü dizisi için bulundukları Muğla‘da gece gittiği barda olay çıkardığı için diziden kovuldu.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Güzel Köylü
2013 – Ali Ayşe’yi Seviyor
2013 – Çalıkuşu
2012 – Hayatımın Rolü

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Sting
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı