T

Tuğba İldiz

Tuğba İldiz Biyografisi

Anadolu Efes basketbol takımında ponpon kız olarak çalışmaktadır. 8 Şubat 2016 tarihinde başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

Tuğba İldiz, 18 Aralık 1988 tarihinde istanbul, Üsküdar’da doğmuştur. 6 Yaşından itibaren Olarak Sanatçı Ruhlu Cimnastik Sporuyla İlgilenen Tuğba İldiz’in bu dalda 39 Madalyası vardır. Tuğba İldiz, ayrıca bu spor dalında antrenör ve hakemdir. Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü 4. derslik ve İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği 2. sınıfta eğitim görmektedir. Çevresinde aşina rumuzu KOKOŞ’tur.

6 yaşında profesyonel olarak güzel sanatlarla ilgili cimnastik ile tanışan Tuğbahip. 14 yaşından beri profesyonel olarak da dans etmekte olan Tuğba İldiz, aynı zamanda hayat koçluğu da yapmaktadır.

Ajda Pekkan ve Muraz Boz‘un dans ekibinde devir yaptı. Anadolu Efes basketbol takımında ponpon kız olarak çalışmaktadır.

2008 yılında Show Tv’de yayınlanan “Benimle dans edermisin” yarışmasına babası Ali İldiz ile birlikte katıldı.

Tuğba İldiz, TV8’de yayınlanan 27 Mart 2015 tarihinde 65. bölümünde “İşte Benim Stilim” yarışmasına misafir yarışan olarak katıldı.

Tuğba İldiz, 8 Şubat 2016 tarihinde TV 8 ekranlarında yeni yarışmacılarla yeniden başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Tekrar Hikaye Serter‘in sunuculuğui koltuğunda ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya, ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Bahar Içtenlikle, Dicle Turgal, Dilara Rabia Yaşar, Esin Çepni, Melike Çamlıoğlu, Meral Avcı, Özge Sarı, Selay Topçuoğlu, Tuğba İldiz, Yağmur Taktaş, Yeşim Okumuş, Zeynep Vuran olacaktır.

8 Nisan 2016 gecesi yapılan İşte Benim Stilim yarışması finalinde 6. Sezonun birincisi Yeşim Aydın oldu.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Tuğçe Ergişi
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı