V

Volkan Keskin

Volkan Belirgin Biyografisi

Volkan Bariz, 16 Ağustos 1983 tarihinde Samsun’da doğmuştur. Başkomiser babası baştan sona içinde İstanbul, Hatay, Elâzığ, Kırşehir ve Samsun’un yer aldığı, Anadolu’nun birçok ilinde eğitimini tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Elektronik Bölümü mezunudur. Hem Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü de bitirerek, ikinci bir fakülte diplomasına sahip oldu. sonradan da Haliç Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü’nde “Tiyatro ve Tv Oyunculuğu” üstüne yüksek lisans eğitimini tamamladı.
2005 yılında modellik kariyerine başladı. Öğrencilik yıllarında tiyatro ile yakından ilgilenen Volkan Keskin, Londra merkezli bir ajansın dikkatini çekmeyi başardı ve ajansla sözleşme imzaladı. Sayısız moda şovu ve sezon kataloglarında yer aldı.

2007 yılında Star TV ekranlarında yayımlanan ve başrol oyuncusu olduğu “Dağlar Delisi” isimli dizi, birincil TV projesi oldu.

2010 yılında “1453 Fetih” filmi için “Balaban” karakteri için Aksoy üretim ile anlaştı. Ama film çekimleri sırasında talihsiz bir kaza geçirerek parmağını kırdığı için, film çekimine devam etmedi.

2013 yılında vizyona giren, daha önce Orhan Günşiray, Kartal Tibet, Kuzey Vargın ve Kaan Urgancıoğlu’nun canlandırdığı Suat Yalaz’ın “Asya Kaplanı” olarak adlandırılan çizgi roman kahramanı Karaoğlan’ın sinema filminde, Karaoğlan’ı canlandırdı.

Atları çok seven Belirgin, haftada 2 gün binicilik ve haftanın her günü fırsat buldukça spor antrenmanlarını yapmaya devam etmektedir. Keza Nafiz Başaran’dan boks ve Yaser Şahintekin’den yakın savunma dersleri almıştır.

2015 yılında Türkiyeİran arasındaki ilk karşılıklı üretim film özelliğini içeren ve çekimleri Van ve İran’da yapılan, yönetmenliğini İran asıllı Moharram Zeinal Zadeh‘ in yaptığı “Yarının Adı Diğer” filminde başrol Mustafa karakterini canlandırdı. Filmde Volkan Bariz, Zelal Çay, Fırat Tanış, Metin Keçeci ve Selahattin Taşdöğen rol alıyor

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Virginia Woolf

Filmleri ve Dizileri :
2017 – İsimsizler (Kürşat) (TV Dizisi)
2017 – Direniş Karatay (Olcayto)(Sinema Filmi)
2015 – Yarının Adı Başka (Mustafa) (Sinema Filmi)
2014 – Vay Başıma Gelenler 2,5 (Sinema Filmi)
2012 – Karaoğlan (Sinema Filmi)
2012 – Fetih 1453 (Sinema Filmi)
2007 – Dağlar Delisi (Melik) (TV Dizisi)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı