Y

Yiğit Dikmen

Yiğit Dikmen Biyografisi

Yiğit Dikmen, 1987 yılında istanbul’da doğmuştur.
Uzun yıllar amn Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Ceza” dizisinde oynamıştır.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışıyor.

2014 yılında Survivor yarışmasında Ünlüler takımında; Oyuncu Tolga Karel, Futbolcu Ahmet Dursun, Voleybolcu Duygu Bal, Atlet Merve Açık Fikirli, Oyuncu İsmail Baki Tuncer,oyuncu Eda Özerkan, Şarkıcı Gökhan Keser, Futbolcu Serenay Aktaş var.

Gönüllüler takımında ise; Model Samanta Mendes, model ve oyuncu Akın Saatçi, Müge Üzel, Sahra Işık ve Berna Canbeldek, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Ekrem Toraman, Ertunga Gemuhluoğlu ve Mert Palavaroğlu var.

Bu yarışmada Yiğit Dikmen dördüncü olurken birinci Turabi Çamkıran olmuştur.

2015 yılında 9 Aralık 2015 tarihinde başlayan, Kanal D’de yayınlayan ve yapımcılığını Fatih Aksoy’un üstlendiği “Yaşam Mucizelere Hamile” adlı dizide oynadı. Dizinin başrollerini Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit dikmen, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Burcu Binici, Işıl Yücesoy paylaştılar.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Yaşam Mucizelere Gebe (Engin) (TV Dizisi)
2015 – Şehrin Melekleri (Fırat Ünver) (TV Dizisi)
2014 – Survivor Türkiye 2014 – Ünlüle… (Yarışan – Gönüllüler) (Tv Programı)

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Yelda Reynaud
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı