T

Taha Özer

Taha Özer Biyografisi

Taha Özer, zenginliğini, gece hayatını, gezip tozmalarını ve kadınlarla ilişkilerini sergilediği Instagram fotoğraflarıyla hızlı bir şekilde fenomen oldu. DJ ve sosyal ağ fenomeni.
Taha Özer, 1990 Yılı Eylül ayında İstanbul Amerikan Hastanesinde doğmuştur. Aslen Erzurumludur. Bir kız kardeşi vardır. Babası İbrahim Şenkal Özer “Deriden” adlı kundura firmasının sahibidir. Babası İbrahim Şenkal Özer sahibi olduğu Deriden’i kardeşi Gürkal Celal Özer’e 14 Nisan 2016’da devretti. Taha Özer, Şişli Terakki ilkokulundan mezun oldu. Ortaokul ve lise eğitiminden sonra Yeditepe Üniversitesinde İngilizce ve İşletme eğitimi alarak 2011 yılında mezun oldu. Arkasından Amerika’nın New York ve Boston şehirlerinde tanıdık olmayan dil eğitimi aldı.

Taha Özer, 2012 yılında askerlik görevini Denizci Piyade olarak Bodrum’da yaptı.

Taha Özer, Instagram’dan paylaşmış olduğu hemen olan, aktüel, ağırlama, sanat ve gece hayatı ile ilgili yaşayan olduğu bütün ihtişamı gözler önüne sermiştir. Çoğu birey göre merakla peşine düşüp takip edilen Taha Özer yerli Dan Bilzerian olarak da adlandırılmaktadır.

taha-ozer-imaj.jpg

Arananlar:
taha özer ifşataha ozer ifsa fotoEda esmer travestimiEsmerifşaTaha özer eda esmer kimtaha ozer ifsa twt

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Tolga Karel
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı