G

Gül Fakı

Gül Fakı Biyografisi

adı Fatmagül Fakı’dır. 3 Şubat 1990 tarihinde Konya’da doğmuştur. Aslen Hatay’lı olan Gül Fakı, Dr. Oktay Duran Anadolu Lisesi mezunudur. 2010 yılında Aydın Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun olmuştur. Stajını da görsel medya şirketlerinde yapmıştır.
Türk Hava Yollarında iki buçuk sene hoGül Fakı spiker ve sunucu elde etmek için hosteslikten ayrılmıştır. İstanbul’da ailesiyle birlikte yaşayan Gül Fakı, çevresinde de Brezilyalı Manken Adriana Lima’ya olan benzerliğiyle uyarı çekiyor. Utangaçlığıyla tanınan Gül Fakı, yanında güzelliğinden bahsedilince bile yüzü kızarıyor.

Gül Fakı, eski Fenerbahçe spor oyuncularından biri olan ulusal futbolcu Tuncay Şanlı ile nişanlıdır.

Survivor Gül Fakı, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın Hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı. Yarışmada ünlüler takımında Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Ümit Karan yarışırken gönüllüler takımında ise Bozok Görebilen, Dağhan Külegeç, Duygu Çetinkaya, Emel Erdemanar, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Mustafa Sürmen, Seda Akman yarıştı.

Hilmi Cem İntepe‘nin birinci olduğu yarışmada, Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ücüncü, Murat Ceylan dördüncü olmuştur.

2014 yılında Hilmi Cem İntepe ile beraber Rexona reklamında oynadı.

2014 yılında İlker Ayrık‘ın sunduğu “Çarkıfelek” adlı yarışmada hosteslik yaptı.

Daha önce de “Mükemmel Yüzyıl”da bir iki küçük rolde oynayan Gül Fakı, İlker Ayrık‘ın başrolde olduğu ve yönetmenliğini yaptığı “Yapış Yapış Kardeşler” adlı sinema filminde minik bir rol aldı.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Gaspare Fossati
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı