G

Gülay Hançer

Gülay Hançer Biyografisi

2. sezon Bu Stil Benim yarışmacısıdır.
Gülay Hançer, 1982 yılında Avusturya, Viyana’da doğmuştur. Aslen Sivaslıdır. Viyana’da yaşamaktadır. 2014 yılının Ağustos ayında istanbul’a gelmiştir.

Gülay Hançer, 13 Ekim 2014 tarihinde Kostum partisi konsepti ile kedi bayan köstümü ile “Bu Tarz Benim” yarışmasına davetli olmuş ve alkış almıştı. Aldığı oylarla 2. sezon Bu Stil Benim yarışmasına katılmaya hak kazandı.

Gülay Hançer, 30 Kasım 2014 tarihinde ikinci sezon başlayan “Bu Stil Benim” adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Emel Özkızıltaş, Gülcan Salel, Gülnihal Samimiyetle, Gülşah Yanaş, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Plato, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Grimm Kardeşler
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı