S

Sibel Arna

Sibel Arna Biyografisi

Show TV 2. sezon “Bu Stil Benim” yarışması Jüri Üyesi

Sibel Arna, 1979 yılında istanbul’da doğmuştur.

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu.

1997-2000 yılları aralarında Uyruk Gazetesi için moda, kozmetik ve güzellik üzerine “Gezdim Gördüm Yazdım” köşesini hazırladı. 2000-2002 yıllarında, Sabahtan Gazetesi Hafta Sonu İlaveleri için mekanlar, moda, tasarım, sinema ve müzik gibi alanlarda haber, röportajlar yaptı. 2002 yılının Temmuz ayında Vatan Gazetesine transfer olarak, ekonominin magazin tarafı, yeni eğilimlerle ilgili yazılar yazan ve gündemdekilerle röportajlar yaptı. Hem Vatan Gazetesinin Cumartesi ilavesinde “Bir şey diyeceğim” adlı köşesinde şehir halkı yaşamı ile ilgili yazılar yazdı.

2003 yılının Ocak ayından sonradan da Özgürlük Gazetesi‘ne geçen Sibel Arna, Hürriyet Cuma, Cumartesi, Pazar ve Seyahat gibi eklere haberler hazırladı. Cumartesi ilavesindeki “Sibel Arna ile Moda Gündemi” sayfalarından sorumlu olarak, benzer ilaveye tasarım, mimari ve trendlerle ilgili haber ve röportajlar da yaptı.

2006 yılının Eylül ayından itibaren CNN TÜRK televizyonunda “Trends” adlı programı hazırlayıp sunmaya başladı.

Sibel Arna, halen Hürriyet Gazetesi’nde köşe yazarı olarak görev yapıyor. Ayrıca Sinevizyon Üretim Şirketler grubunun sağlık kanalı HTV’de canlı yayınlanan anne ve çocuk sağlığı üzerine bir programın sunuculuğunu yapıyor.

Sibel Arna 30 Ekim 2010 tarihinde Acun Ilıcalı kadar 2010’da Show TV’de yayınlanmaya başlayan oysa Star TV’ye transfer olan Değil Böyle Dans yarışmasına yarışmacı olarak katıldı ve bu yarışmada Azra Akın’ın birinci oldu. Sunuculuğunu; Acun Ilıcalı, Hanzade Durmuş, Burcu Esmersoy, Cem Ceminay’ın yaptığı 1. Sezon yarışmanın jüri koltuğunda Lilia Bennett, Saba Tümer, Sait Sökmen ve Tan Sağtürk bulunmuştur. Yarışmacılar ise; Defne Joy Foster, Azra Akın, Güneri Civaoğlu, Nilgün Belgün, Burcu Esmersoy, Bedük, Metin Arolat, Burcu Güneş, Bora Kozanoğlu, Eda Taşpınar, Derya Büyükuncu, Sibel Arna ve Pascal Nouma’dır.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Prof.Dr.Selçuk Kılıç

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in oluşturacağı Show TV 2. sezon “Bu Stil Benim” yarışmasında; Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile tarz danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan oturacak.

Sibel Arna, 2009 yılında “Sushico Chinese in Town” suşi dükkanlarının sahibi Selim Yalın ile evlendi. 2011 yılının Aralık ayında boşandı. Rüzgar (d.2009) adında bir oğlu vardır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı