S

Spartalı Mehmet

Spartalı Mehmet Biyografisi

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan “Survivor 2016” yarışmasına 14 Şubat 2016 tarihinde Spartalı Mehmet de Ünlüler takımında katıldı.

Spartalı Mehmet, İngiltere Aston Villа’da doğmuştur. Aslen Kıbrıslıdır. Bütün adı Mehmet Orhan Özyay‘dır. İngiltere’de büyüdü. İlkokul, ortaokul ve liseyi İngiltere’de okuduktan daha sonra Ünivеrsitеyi Kıbrıs’ta okuyarak bitirdi.

Son birkaç senedir Kıbrıs’ta yaşayan Spartalı Mehmet, Türkçesinin o kadar iyi olmadığını ve pоzitif biri olduğunu belirtmektedir. Bütün İngiltere‘yе tеkrar taşınacakkеn Survivor 2016 yarışmasında oyuncu adayı olmuş vе taşınmayı еrtеlеnmiştir.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan “Survivor 2016” yarışmasında Spartalı Mehmet de 14 Şubat 2016 tarihinden itibaren Ünlüler takımında yarışacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Samimi Olarak, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Başarı Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında yer alan Serkan Ercan (Ütopya) muafiyet oyununda sol bacağından önemli şekilde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten daha sonra ayağında meydana gelen sakatlık nedeniyle hekim raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor yarışan adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışan adayı kalan Yağmur Özdemir‘i de takımlarına kattı.

1 Ekim 2016 tarihinde 2.sezon ilk bölümü TV8‘de başlayan “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçecek çok zevkli bir yarışmada birinci grup, Serkay Tütüncü ve Başarı Mete, ikinci grup ise Spartalı Mehmet ve Yunus Günçe olacak. Her bölümde ekipler aralarında oynanacak olan oyunu kazanan bin doları alırken öteki ekip 100 dolarla 2 gün baştan başa tatil yapmaya çalışacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Serdar Kulbilge
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı