T

Taner Güngör

Taner Güngör Biyografisi

Muhabir-spiker

Taner Güngör, 4 Aralık 1972 tarihinde istanbul’da doğmuştur. Taner Güngör, uzun yıllardır magazin muhabirliği yapmasının yanı sıra Sütaş ve Turkcell’in reklam filmlerinde rol aldı.

Senelerdir televizyon ekranlalan kah mimikleriyle kah yorumlarıyla ve neşelendirici karekteriyle hepimizin sevgisini, kazandı.

Taner Güngör, 2005 yılında senaryosunu Birol Güven’in yazdığı yönetmenliğini Necmi Yapıcı’nın yaptığı “Sonra Görme” adlı dizide Metin Şentürk, Asuman Krause, Necmi Yapıcı, Esra Akkaya, Şoray Uzun ile beraber rol aldı.

2010 yılında Çağla Şikel ile birlikte “Şehirler Yarışıyor” adlı programın sunuculuğunu yaptı.

TV8 ekranlarında 2012 yılında yayınlanan, Afrika’nın beşiği Kenya’da gerçekleşen müsabaka programı “Trophy Türk” sunuculuğunu Helin Avşar ve Ertem Şener ile birlikte yaptı. Burcu Çetinkaya ile birlikte Billur Kalkavan, Berksan Özer, Ayla Caneroğlu, Ceyda Ersoy, Esra Ersoy, Zaza Enden, Leyla Bilginel, Şener Üşümezsoy, Serkan Tanırgan, Tuğba Özay ve Önder Bekensir ve Helin Avşar da yarışmacı ekip içindeydi.

2013 yılında TV8‘de “Para Konuşur” adlı programı sundu. Ekim 2016 tarihinden itibaren 360 ekranlarında “Tanerle Çılgın Sorular” adlı programı yapmaya başladı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2005 – Daha Sonra Görme (Gültekin) (TV Dizisi)

Arananlar:
https://www biyografirehberi com/taner-gungor/

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Turabi Çamkıran
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı