T

Taner Tolga Tarlacı

Taner Tolga Tarlacı Biyografisi

Nam-ı diğer 3T, ohh yeaah

Taner Tolga Tarlacı, 2 Eylül 1984 tarihinde Almanya, Hamburg’da doğmuştur. Annesi Almanya’da hemşirelik yaptı. Aslen Kayseri’lidir. Annesi Hatice Kübra Tarlacı, babası Ahmet Tarlacı’dır. Kendinden 10 yaş büyük Yasmin adında ablası vardır. Hiperaktif bir çocukluk geçirmiştir. 8 yaşına kadar Almanya’da okudu. Sonra Türkiye’ye Mersin’e taşınıp yerleştiler.

Mersin’de evleri vardır. Orada ikamet etmektedirleersin’de okudu. Taner 2005 yılından beri Kıbrıs’da yaşamaktadır. 2012 yılında Girne Amerikan Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldu.

2004-2005 yılında BBG yarışmasına girmek istedi, Mersin‘den kalkıp istanbul’a gitti, ancak elemeleri geçemedi.

2007 yılında Girne Amerikan Üniversitesinin bir erkek alımlılık yarışmasında üçüncü gelmiştir.

Taner; 2010 yılında jüri üyeliğini Acun Ilıcalı ile Hülya Avşar ve Ali Taran’ın yaptığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı programa katıldı. Oysa birinci turda elendi.

Taner Tolga Tarlacı, 2011 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Alp Kırşan’ında Dominik’den sunuculuk yaptığı Survivor Ünlüler – Gönüllüler adlı yarışmada öbür ilginç konuşmaları ve hiperaktif yapısıyla dikkatleri üzerine toplamış bir yarışmacıdır. Bu yarışmada Ünlülerde; Asena Onur Anlayışlı Olmak, Derya Büyükuncu, Ebru Epope, Nihat Doğan, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Zeynep Tunuslu yarışırken, Derya Büyükuncu birinci, Nihat Doğan ikinci ve gönüllüler takımında olan Taner üçüncü olmuştur.

Korkusuz olarak tanıdığımız bildiğimiz Taner gerçekte uçağa binmekten çok korkuyormuş.

Taner Tolga Tarlacı, Türkçe, Almanca, İngilizce ve Kıbrıs aksanı konuşmaktadır.

Arananlar:
https://www biyografirehberi com/etiket/taner-tolga-tarlaci-ifsa-vk/https://www biyografirehberi com/etiket/taner-tolga-tarlaci-ifsa-videosu/ifşa vk

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Taylor Marie Hill
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı