T

Travers Beynon

Travers Beynon Biyografisi

Avustralyalı Şeker Adam Travers Beynon, Instagram fenomenidir.

Travers Beynon, 1972 yılında Avustralya, Melbourne’de doğmuştur.

Tütün işi yapanlan Beynon etrafında yüzlerce hoş genç kadın ile birlikte sürdürdüğü yaşamına ilişkin fotoğraflar paylaşarak Instagram’da şöhret oldu.

Candy Shop Mansion (Şeker Dükkanı Malikanesi) adını verdiği bir konutta yaşamış Beynon, kendisini de Şeker Adam olarak adlandırıyor.

Travers Beynon evli, dört çocuk babası. zaman zaman çocuklarıyla birlikte çekilen pozlarını da Instagram sayfasında paylaşıyor.

Değeri takriben 2 milyon dolar olan bir malikanede yalnızca ailesiyle değil onlarca güzel kadınla birlikte yaşıyor.

Deli partilerinde çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak ünlü olan Benyon’ın kapısının önü de birbirinden lüks arabalarla doymuş. Instagram fenomeni Dan Bilzerian‘a rakip olarak görülmektedir.

Evlerinde büyük seks partileri veren tütün kralıyla eşi partilerde bikini modellerini ağırlıyor. Ülkesinde Playboy’un kurucusu olan ve malikanesinde yüzlerde aşayan Hugh Hefner‘e benzetilen Travers Beynon’ın eşi Taesha’nın ailesi ise bu olup bitenlerden hoşnut değil. Genç kadının büyük annesi ve büyükbabası tüm bu olup bitenleri “iğrenç” olarak nitelendiriyor.

İlk eşi Ninibeth Beatriz Jiminez Leal 1991 yılında Dünya Güzeli çekicilik kraliçesi idi. Valentino ve Luciana adında iki oğlu vardır.

Travers Beynon, Taesha Beynon ile evlidir ve 2 kız çocuğu vardır.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Tansu Polatkan
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı