T

Tuğçe Ergişi

Tuğçe Ergişi Biyografisi

Tuğçe Ergişi, 1989 yılında istanbul’da doğmuştur. Anne ve babası O 4 yaşındayken boşandı. Babasının yanına büyüdü. Tiyatro Bölümü mezunudur.
Tuğçe Ergişi, renkli afete fazla düşkün olduğu için evinde özel bir giyinme odası ve bu oda içerisinde 4 tane gardrop kullanıyor.

2014 yılında “Bu Stil Benim” adlı müsabaka programına katıldı.

Sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği, jüri üyeliğini Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez’in yaptığı “Bu Stil Benim” adlı yarışmada Ayşenur Balcı, Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Buse Doğanay, Esra Özüver, Gizem Güler, Gizem Kayaalp, Melek Balkan, Özlem Özden, Roza Şake, Nur Bozar, Sara Ayşem Koçoğlu, Meltem Keklik ile yarıştı.

31 Ağustos 2015 tarihinde Tv8 ekranlarında başlayan 4. Sezon “İşte Benim Stilim” yarışmasına katıldı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı ve sunumunu Öykü Serter’in yaptığı bu yarışmada Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Efendiler, Ezgi Ünal, Gizem Güler, Gülnihal Candan, Gülşah Yılmaz, Maria Surina, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarışacak.

5 Eylül 2015 gecesi yapılan birincil eleme gecesinde Jüri oylaması sonunda Maria Surina elendi.

15 Kasım – 1 Aralık 2016 tarihinde Lübnanlı bir organizatör Elie Nahas’ın göre düzenlenen “Miss Humanity” adlı yarışmada Lübnan‘da Türkiye’yi temsilcilik etti ve ikinci oldu.

26 Aralık 2016 tarihinde, Kanal D televizyonunda yayınlanan sunuculuğunu Seda Akgül‘ün yaptığı “Kısmetse Olur” programına dahil oldu.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Turgut Özal
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı