Y

Yağmur Banda

Yağmur Banda Biyografisi

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Yağmur Banda, 1998 yılında İzmir’de doğmuştur. Babası Hamit Banda annesi ise Deniz Eryılmaz Banda’dır. 2006 yılıda Taekwondoya başlayan Yağmur Banda 11 yıldır bu spor ile uğraşmaktadır.

55 kilo olan Yağmur Banda, İzmir büyükdo takımında yer almaktadır. Yağmur Banda’nın en büyük başarısı 2012 yılında kazanmış olduğu Taekwondo Türkiye şampiyonluğudur. Öteki şampiyonlukları ise Gençler Milli ekip seçme ikinciliği, Gençler Alanya şampiyonası üçüncülüğü, İller arasında yapılan müsabakalarda şampiyonluklar aldı.

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydınlatılmış, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Yavuz Donat
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı