A

A.Aytaç Çamlıtepe

A.Aytaç Çamlıtepe Biyografisi

ETA KIŞ BAHÇESİ ANONİM ŞİRKETİNİN Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıdır.

A.Aytaç Çamlıtepe, 18 Ekim 1967 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bütün adı Ali Aytaç Çamlıtepe’dir. Aslen RİZE ARDEŞENLİ olup KOTİL ailesindendir. 1988 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Askerlik eğitimini Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Kayseri Hava İndirme Tugayında almış, 1989-1990 yıllarında Asteğmen rütbesiyle Şırnak Cudi dağında Özel Atama Birliğinde Dağcı-Paraşütçü Komando ve Tim Komutanı olarak ödev yapmıştır.

A.Aytaç Çamlıtepe, 1990 yılında ENKA grubuyla Körfez savaşı boyunca Libya‘da görevlendirilmiştir. 1991 yılında Alman RECKENDREES firmasında tahsis yapmış bu esnada İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İhtisas Programını bitirmiştir. 1993-1995 yıllarında ABD’de State University of New York, Stony Brook ve Suffolk County Community College’de eğitimlerine devam etmiştir.

1995-1999 yılları arasında Alman REMA firmasında Genel Müdür Yardımcısı olarak atama alırken aynı zamanda Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Imal Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalında Tezli Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 1999 yılında Alman ELITE firmasının kuruluşunda Yönetici Iki Taraflı olarak bulunmuştur.

2003 yılından itibaren İthal Kış Bahçesi Sistemlerinin Tasarım, Üretim, Kurulum ve Servis hizmetlerinin verilmesi nedeniyle ETA KIŞ BAHÇESİ Anonim Şirketi Kurucusu olmuş ve ETA KIŞ BAHÇESİ Anonim Şirketi’nde halen Yönetim Kurulu Başkanı olarak ödev yapmaktadır. Türkiye de KIŞ BAHÇESİ sektörünün gelişmesinde etkin rol oynayan Aytaç ÇAMLITEPE istihdamın gelişmesi ve İhracatçılar Birliği üyeliği ile Ülkemize döviz girdisi sağlamadaki katkılarıyla Kış Bahçesi sektöründe rol model olmuştur.

A.Aytaç Çamlıtepe eğitim hayatına halen Anadolu Üniversitesi AÖF ADALET Ön Lisans programında devam etmektedir.

A.Aytaç Çamlıtepe Yıldız Teknik Üniversitesi Hisarüstü Tesisleri Kurucusu ve Idare Heyeti Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Uluslararası Rotary 2420. Bölge Suadiye Rotary Kulübü Derneğinde Gençlik Komitesi Başkanlığı ve Genel Sekreterlik görevlerinde, Rotary2420. Bölgede Meslek Hizmetleri Komitesinde tahsis yapmıştır.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Augustus

Paraşütçülük, Dağcılık, Kayak, Dalgıçlık ve Motor tutkuları olan ÇAMLITEPE evli ve iki çocuk babasıdır.

İletişim Bilgileri :
Eta Inşa Anonim Şirketi
Eta Alman&İngiliz Kış Bahçesi ve Pencere Sistemleri
Tel: +90(216) 660 01 01
Fax: +90(216) 660 01 02
Gsm: +90(532) 343 22 22
E-mail: aytac@etayapi.com
Web: www.etakisbahcesi.com
Adres: Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No:76
Ataşehir 34888 İstanbul- Türkiye

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı