E

Ece Begüm Yücetan

Ece Begüm Yücetan Biyografisi

2012 yılında Survivor Ünlüler – gönüllüler yarışmasına katılmıştır.

Ece Begüm Yücetan, 27 Ağustos 1988 tarihinde İzmir’de doğmuştur. İlk okulu Özel Türk Kolejinde okuyan Begüm, lise hayatını Karşıyaka Lise’sinde tamamladı. Yüksek öğrenimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi‘nde Türkçe İngilizce Mütercim Çevirmenlik olarak devam ettirdikten 2 sene sonra terketmek zorunda kaldı. sonradan Açıköğretim Fakültesinde Medya İletişimi okudu, aynı zamanda modellik yapmaktadır.

2004 yılından beridir de modellik yapmaktadır. Ortaokuldolla ilgilenen Begüm’ün kısa bir zaman tenisle ilgilendiğini söylüyor. daha sonra ise ritmik jimnastiğe alaka duyan Begüm bunu profesyonel olarak yapmasa da, spor Begüm’ün hayatında her zaman var olmuş.

180 boyundave 52 kilo olan Ece Begüm Yücetan, 2009 yılında Miss Turkey yarışmasında finalistlerden biri oldu. 2009 yılında Kıbrıs‘ta yapılan Barış Güzeli Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti ve ikincilik kazandı.

2010 yılında şarkıcı Hande Yener’in “Bodrum” adlı son klibinde rol aldı.

Ece Begüm Yücetan, 2012 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunduğu ve Nihat Altınkaya’nın birinci olduğu Survivor Ünlüler – gönüllüler yarışmasına katılmıştır. Yarışmada Ünlüler takımında Alp Kırşan, Almeda Abazi, Anıl Tetik, Doğuş, Merve Büyüksaraç, Mustafa Topaloğlu, Nihat Altınkaya, Sibel Tüzün olmuştur. Gönüllüler takımında Hasan Yalnızoğlu, Ece Begüm Yücetan, Asena Erdem, Cevher Pekçiçek, Tebessüm Eden Sezmiş, Hayim Kohen, Serhat Özcan, Şansın Tokyay yarışmıştır.

22 Şubat 2015 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan “Survivor All Star” yarışmasına; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz ve Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Ece Begüm Yücetan, Doğukan Manço, Bozok Görebilen, Açlık Çalın, Duygu Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Kültürlü, Sahra Işık, Fulya Keskin katılacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Elizabeth Hurley

14 Şubat 2015 tarihinde Nihat Doğan, Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili yazdığı tepki çeken tweet’i nedeniyle “Survivor All Star” kadrosundan çıkarıldı yerine eski futbolcu Ahmet Dursun katıldı.

İlk olarak Turabi finale çıkmayı garantilemişti. 1 Temmuz 2015 tarihinde TV 8’de yayınlanan Survivor All Star yarışmasından sonradan yapılan SMS oylamasında Merve Aydınlatılmış finale kalan ikinci isim oldu.

Arananlar:
ece begüm yücetan face

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı