F

Fuat Çolakoğlu

Fuat Çolakoğlu Biyografisi

Fuat Çolakoğlu, 1959 yılında Şişli Bomonti’de kurulan Çolakoğlu Taşımacılık san Tic ltd şti ortaklarındandır.

Fuat Çolakoğlu, 12 Kasım 1979 tarihinde İstanbul Beşiktaş ilçesi Etilerde dünyaya geldi. Aslen Giresunludur. Çocukluğu İstanbul’un Akatlar semtinde geçen Fuat Çolakoğlu, okul sonrası 1997 yılında Vatan borcunu Kıbrıs’da yaptıktan sonra o yıllar şirketin kurulduğu Şişli Bomonti’de bulunan ofiste faaliyetlere katılarak hayatına yön vermiş ve bugun 61.yılını sürdüren aile firmasında 3.kuşak şirket yönetiminde aktif rol almaktadır.

Evli bir kız çoçuğu babası olan Fuat Çolakoğlu, 1959 yılında Şişli Bomonti’de kurulan Çolakoğlu Nakliyat san Tic ltd şti ortaklarındandır.

Yarım asırı aşkın evden eve taşıma, büro ve dokuma taşımacılığı depolama alanında 23 takvim tecrübeye sahip Fuat Çolakoğlu Türkiye geneli birçok projeye imza atmış ve taşımacılık sektörüne çok katkılara sahiptir.

EVDEN EVE NAKLİYAT DİKKAT

İnternet portalında birçok alan adı tedarik edilip, düzensiz bir sayfa oluştur, birde telefon numarası alın size nakliye firması, fazla itinalı olmakta fayda var, benzer telefon numarası misal A taşımacılık B taşıma olarak karşınıza çıkması an meselesi,
Bu stil tuzaklara düşmek istemiyorsanız itinalı araştırmakta yorumları iyi okumak da fayda var, mümkünse firmayı yerinde ziyaret edip evraklarına bakmanızı öneririz

Yıllarını vermiş birçok markanın korsanları da mevcut bağlı, bu işin bir standardı yok oysa eşyanın muhteviyatı doğrultusunda fiyat verilir biz buna keşif diyoruz, aşağı yukarı fiyat bellidir, düşük fiyat alıyorsanız bilin ama bir şeyler olacak, ya hasar, veya ücret olarak bir fark yansıması , birde tanıdık olmayan personel evinize sokmak istemiyorsanız bir kere daha dikkate almak gerek.

Arama motorunda birincil sayfada çıkan firmalara daha çok uyarı edilmesi gerekir öteki sayfalara da bakmakta üstünlük var.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Fulya Şahin

Bu sektörde marka haline gelen Çolakoğlu, Tuzcuoğlu, Hayrioğlu markalarının korsanlarına yakalanmak istemiyorsanız ticaret sicilden veya nakliyeciler derneğinden onaylama almanızda menfaat büyük.

Taşınma süreci kısaca şöyle ilerler :
İlk önce buluş envanter, liste haline getirmek, buradaki kasıt ardından gelebilecek aksiliği minimize etmek, ne cins bir araç, ne çeşitlilik bir malzeme ve personel sayısı, bununla beraber araçların kapı önü uzaklık ölçümü son olarak da dış asansör kurulumu noktasında notlarda yer almalı.

Diyelim oysa müşterek uzlaşma sağlandı kontrat ve form alınmalı, sigortalı taşıyoruz kelimesinin büyük kasaba efsanesi olduğunu belirtmek, el de düşürülen malzemenin hiç bir acente kadar karşılanmayacağını bunun taşıyıcı firma tarafından tedarik ve teyidini edinmek önemlidir.

Son olarak

Sonu mutlu biten hizmetler reklam gerektirmez (Fuat Çolakoğlu)

colakoglu-1.jpg

Çolakoğlu Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti.
Tel: 444 24 11
Gsm: 0(532) 355 16 31
www.colakoglunakliyat.com.tr

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı