K

Kerim Savaş Sarı

Kerim Savaş Sarı Biyografisi

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı.

Kerim Savaş Sarı, 1982 yılında istanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini İzmir‘de yaptıktan sonradan üniversite eğitimini Sakarya Üniversitesi Metal Bölümünde okuyarak tamamladı. İlkokulda başladığı karete sporunda siyah kuşak almıştır. 184 cm boyunda ve 82 kilo olan Kerim Savaş Sarı uzaktan doğu sporlarıyla ve extrem sporlarla da uğraşmaktadır.

Kerim Savaş Sarı, ‘’Ödüllü vücudu’’ ve extreai televizyon programları baştan sona pek fazla ünlünün bilinmez yönlerini ekrana taşımıştır.

Kerim Savaş, KarmaTürk, KarmaLove ve SlowTürk gibi radyolarda radyo programcı yapmaktadır. Hazırladığı romantik programlar ve ses tonuyla büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan ve benzer evin içerisinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın olmak üzere başlangıç itibariyle toplam 12 yarışmacının bulunduğu “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Bayan Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Açık Fikirli (Fenomen), Övünç Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Kesha Rose Sebert
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı