N

Nadya Zagli

Nadya Zagli Biyografisi

2015 yılı Survivor All Star yarışmacısı

Nadya Zagli, 1984 yılında Yunanistan, Atina’da doğmuştur.

2006 yılında sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasına katıldı. Elendikten daha sonra 2006 yılının Aralık ayında istanbul’a taşınarak yerleşti. Bu yarışmada tanıştığı kendisi gibi aynı yarışmada Türk takımında yarışmacı olan Selim Sabahtan ile evlendi. sonradan 2010 yılında boşandı.

22 Şubat 2015 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan “Survivor All Star” yarışmasına; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz ve Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Ece Begüm Yücetan, Doğukan Manço, Bozok Görebilen, Açlık Çalın, Duygu Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Açık Fikirli, Sahra Işık, Fulya Keskin katılacak.

14 Şubat 2015 tarihinde Nihat Doğan, Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili yazdığı tepki çeken tweet’i nedeniyle “Survivor All Star” kadrosundan çıkarıldı yerine eski futbolcu Ahmet Dursun katıldı.

İlk olarak Turabi finale çıkmayı garantilemişti. 1 Temmuz 2015 tarihinde TV 8’de yayınlanan Survivor All Star yarışmasından sonradan yapılan SMS oylamasında Merve Aydın finale kalan ikinci ad oldu.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Nejat Eczacıbaşı
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı