R

Ramazan Kalyoncu

Ramazan Kalyoncu Biyografisi

Model, fitness eğitmeni

Ramazan Kalyoncu, 8 Nisan 1990 tarihinde Rize’de doğmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü’nde okudu. Bir vakit modellik de yapmış olan Ramazan, Fitness Eğitmeni olarak çalışmaktadır.

Çocukluk yaşlarından bu yanalı ile ilgilenen Ramazan Kalyoncu. 1998 yılında futbol ile ilgilenirken 2003 yılında ise boksla uğraştı. 2009 yılında Fitness Eğitmenliği yaparken Pilates, Yoga ve Bokwa ile profesyonel olarak ilgilendi. Daha ardından ekran önü için eğitimler alan Ramazan Kalyoncu özel bir Tiyatro’da yer aldı ve kamera önü eğitimi aldı. Best Model Of Turkey yarışmasında finale çıkan Ramazan Kalyoncu, Idol of Models yarışmasında Türkiye’nin en iyi 3. Erkek Modeli seçildi.

Ramazan Kalyoncu, 2016 yılında Tv8 ekranlarında yayınlanan Göz6 Yarışmasına katıldı. Sonrasında Göz6 programı ile beraber bir fazla klip ve reklam filmlerinde bulundu.

27 Ekim 2017 tarihinde Acun Ilıcalı‘nın kanalı TV8‘de başlayan “Box’un Yıldızları” adlı Tv programına katıldı. Ünlülerin birbiriyle dövüşeceği bu yeni yarışma programına; Ulusal boksör Adem Kılıçcı, Bilgehan Demir ve Dilara Gönder sunuculuk yaparken erkek yarışmacılar Bülent Çetinaslan, Çılgın Sedat, Doğuş, Sami Levi, Şenol İpek, Alev Fatih Uçan, Ramazan Kalyoncu, Ebedi Mercimek, bayan yarışmacılar Asena Övünç Anlayışlı Olmak, Fulya Bariz, Aycan Demirci, Ayşıl Özaslan, Sahra Işık, Berna Canbeldek olacaktır.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Rıza Pehlevi
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı