S

Sima Şerafettinova

Sima Şerafettinova Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Sima Şerafettinova, 1997 yılında Azerbaycan’da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. 13 yaşında manken ve fotomodelliğe başladı. istanbul’da yaşıyor. Bilgisayar Mühendisliği fakültesinde okuyor.

2014 yılında “Azerbaycan Best Model Of” birincisi oldu. Azerbaycan’da yaşarken Televizyonda komedi türünden stand-up yapmaktaydı.

Sima Şerafettinova, Azerice, Türkçe, Rusça, İngilizce, Ukraynaca ve İspanyolca bilmektedir.

Sima Şerafettinova, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Hikaye Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında yer alan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci almak için uğraş edecek.

Sima Şerafettinova, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Seda Cihan
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı