V

Verda Penso

Verda Penso Biyografisi

Verda Penso, 23 ağustos 1976 tarihinde istanbul’da doğmuştur. Babasının adı Levent Penso’dur. Annesi Çela Hanımdır.
Babası Home store’un kurucusudur ve Akmerkez’deki Mango mağazasının da sahibidir. Verda Penso babasının sahibi olduğu Mango mağazasında halka ilişkiler müdiresi olarak çalıştı; Bir gün sevgilisi Nurettin Hasman’dan ayrılmasına sebep olan Hande Ataizi dükkana gelene dek.

“Bugün Ne Giysem” programında uğurlu odada sunuculuk yapmıştır. Show TV’nin eğlence programı “En Büyük Show”un spiker kadrosundaydı.

Esentepe’deki Astoria Alışveriş Merkezi’nde açtığı Clementine adlı kafeyi babası ile birlikte işletiyordu, Boyner Grubuna devrettiler.

Verda Penso, 1998-2002 arasında kendisinden 19 yaş büyük Nurettin Hasman ile aşk yaşadı. 2007-2008 arasında ise Alpay Başaran ile birlikte oldu.

Verda Penso,13 Haziran 2012 tarihinde İstanbul narkotik polisinin, 6 ay takip ettiği torbacılarla benzer olarak, arasında yapımcı İzzet Öz, 2003 Türkiye Güzeli Zeynep Yılmaz’ın da olduğu 18 kişiyle birlikte gözaltına alındı.

Yaşlanmayan, daima hoş bir kadın olarak kalmak isteyen Verda Penso, birincil görüşte aşka inanıyor.

Verda Penso, Nisan 2013 tarihinde başlayıp Show TV’de yayınlanan “Ben Burdan Atlarım” yarışmacıları arasında oldu. Yapımcılığını Med Yapım’ın yaptığı 12 Nisan 2013’de birincil bölümü Show TV’den canlı olarak yayınlan yarışmada yarışmacılar Verda Penso, Asena Övünç Bilmek, Bayhan Gürhan, Gökhan Taşkın, Atilla Taş, Leyla Bilginel, Neslihan Önder, Nur Gümüşdoğrayan, Önder Bekensir, Sema Çelebi, Semih Yuvakuran, Semiha Yankı, Serkan Tanırgan, Şener Üşümezsoy, Timur Kunt, Tony Hill, Tuğba Özay, Günay Musayeva olmuştur. Birinciliği Önder Bekensir almıştır.

Arananlar:
https://www biyografirehberi com/etiket/verda-penso-bikini/

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Valdir Pereira Didi
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı