Y

Yusuf Aktaş

Yusuf Aktaş Biyografisi

Yusuf Aktaş, sosyal medyada Reynmen ismi ile tanınan en ünlü Youtuber isimlerin başında yer almaktadır.

Yusuf Aktaş, 6 Aralık 1995 tarihinde Bağcılar, İstanbul’da doğmuştur. Babasının ismi Rahmi, annesinin ise Nasibe’dir. Bir erkek kardeşi ve bir ablası vardır. İlköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmed İlköğretim okuluna nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır. sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Iş Lisesine yazılmıştır. Ama oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak açıköğretim lisesinden mezun olmuştur. Üniversitede Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır.

Sosyal Medya kariyerine scorpta başlayan Yusuf Aktaş, Scorp’ta çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en fazla peşine düşüp takip edilen ve dikkatleri üzerine çeken Youtuber fenomeni olmayı başarmıştır. Günümüzde Youtube video sitesinde yayınladığı videolar takipçileri kadar epeyce beğeni ile izlenmektedir.

Yusuf Aktaş, Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını söylemiş ve büyük beğeni kazanmıştır. 2018 yılında dünyanın en iyi aktörlerinden Dwayne Johnson ile bir araya gelmiştir. Youtube kanalına yüklediği ünlü youtuber Logan Paul ve meşhur film yıldızı Dwayne Johnson ile çektiği videolar ile izlenme sayılarını artırmayı başarmıştır.

Yusuf Aktaş’ın Youtube kanalında 2 milyon 630 bin abonesi bulunmaktadır.

Yusuf Aktaş, 2017 yılında Halil Söyletmez’in Cumali Ceber karakterini canlandırdığı “Cumali Ceber: Allah Seni Alsın” adlı komedi filminde otobüs muavini rolünde oynamıştır. Filmde Ece Seçkin, Doğa Konakoğlu, Emre Belirgin, Ferhat Göçer’de oynamıştır.

2018 yılında Enes Batur’un başrolde oynadığı “Enes Batur Hayal mi Hakiki mi?” filminde Bilal Hancı, Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Ceyda Düvenci, Bekir Aksoy, Uras Benlioğlu ile beraber rol almıştır.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Yağmur Banda

Yusuf Aktaş, oyuncu Bahar Şahin ile birliktedir.

Yusuf Aktaş 25 Ocak 2019 tarihinde paylaştığı Reynmen – Derdim Olsun şarkısıyla şarkıcı Aleyna Tilki‘nin ilk 24 saatte kırdığı 6.3 milyon izlenmeyi geride bırakarak 80 milyon sınırına dayandı.

Filmleri ve Dizileri :
Akıcılık :
2019 – Reynmen – Derdim Olsun (Video)

Oyuncu :
2019 – Reynmen – Derdim Olsun (Video)
2018 – Kafalar Girift (Yusuf) (Sinema Filmi)
2018 – Enes Batur Düş mi Reel mi? (Lisedeki Çocuk)(Sinema Filmi)
2017 – Cumali Ceber: Allah Seni Alsın (Yardımcı)(Sinema Filmi)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı