A

Ada Derya Yarar

Ada Derya Fayda Biyografisi

2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.
Ada Derya Yarar, 1991 yılında Hatay’da doğmuştur. Bekar olan Ada Derya Yarar, ailesi ile beraber istanbul, Bahçelievlerde yaşamaktadır.

Ada Derya Fayda, daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Bana Her Şey Yakışır programına katılmıştı. Ailesinin paraya ihtiyacı olduğunu söyleyen Ada Derya Fayda, yarışmayı kazanarak ailesine katkı maddesi sağlamayı düşündüğünü söyledi.

1.67 boyunda, 36 vücut, 50 kilo olan ve Hostes almak isteyen Ada Derya Fayda, daha önce de “Bana her şey uygu” programına katılmıştır.

Ada Derya Fayda, 30 Kasım 2014 tarihinde ikinci sezon başlayan “Bu Stil Benim” adlı müsabaka programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Emel Özkızıltaş, Gülay Hançer, Gülcan Salel, Gülnihal Içtenlikle, Gülşah Yanaş, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Plato, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Nazlı Tepetaş
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı