A

Aleyna Eroğlu

Aleyna Eroğlu Biyografisi

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Aleyna Eroğlu, 18 Mayıs 1996 tarihinde istanbul’da doğmuştur. 1,69 cm. boyunda ve 43 kilo olan Aleyna Eroğlu Mimar Sinan Hoş Sanatlar Lisesi 4 yıl okuyarak mezun olmuştur. Peşinde Kadıköy Millet Eğitim 2 sene oyunculuk eğitimi aldı.

Aleyna Eroğlu, 2011 yılında nema filminde oynamıştır. Mega Menajerlik ile çalışan Aleyna Eroğlu, sonradan çoğu tiyatro oyunu ile son olarak Bir Yaz Gecesi Rüyası isimli filmde rol almış ve bu film ile en iyi muavin bayan oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Aleyna Eroğlu, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu tekrar Hikaye Serter‘in oluşturacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak. Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Çağla Neşelendirici, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

Filmleri ve Dizileri :
2011 – 3 Bayan 3 Felek (Sinema Filmi)
TİYATRO – SİNEMA
Bahar Noktası- Puck (Asistan Rolde En İyi Bayan Oyuncu Ödülü)
Üzgünüm Leyla- Leyla
Babaannem Yüz Yaşında – Marta
İnternet Zizi – Zizi

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Adnan Öztürk
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı