A

Alp Kavasoğlu

Yüksek Dağ Kavasoğlu Biyografisi

Makyaj Sanatçısı

Böyle Fazla Daha Güzelsin” adlı programda Sema Çelebi ile birlikte jüri üyeliği yapmaktadır.

Alp Kavasoğlu, 1981 yılında istanbul’da doğmuştur. 2004 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji ve Felsefe bölümünden mezun oldu.

Alp Kavasoğlu, üniversiteden kette organizasyon koordinatorlugu yaptı. Gerisinde Loreal Profesyonel ürünler departmanında işe başladı. Daha sonrasında Mehmet Tatlı Yüksekokul de eğitim ve Sanatçı Ruhlu direktörlüğü yaptı. 2010 yılında dünyaca meşhur trend vision yarışmasında yaptığı saç ve makyaj ile finalist oldu.

Dünyaca ünlü markalardan ve kişilerden eğitimler aldı. Aldığı eğitimlerle birlikte kendine özel eğitimler yarattı ve Türkiye’deki kuaförlere ve makyaj artistlerine eğitimler düzenledi. Verdiği eğitimleri aralarında; mevsimsel renk analizi (house of color), kesim (vidal sassoon, bertham K, stefan academy, matrix craft), renk kimyası, toplam görünüm, topuz ve doku gibi eğitimler bulunmaktadır.

Mehmet Tatlı Yüksekokul de eğitim ve Güzel Sanatlarla Ilgili Direktörlüğüne halen aralıksız Alp Kavasoğlu aynı zamanda Maybelline NY Türkiye Offical Makep-up Artist’ i olarak markaya hizmet vermeye devam etmektedir.

Şubat 2016 ayında TV8’de başlayan ve Sunuculuğunu Hande Sarıoğlu’nun yaptığı “Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda Sema Çelebi ile birlikte jüri üyeliği yaptı.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Andriy Shevchenko
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı