A

Aly Rae Eckmann

Aly Rae Eckmann Biyografisi

Amerikalı olan Aly Rae Eckmann, İspanya’da modellik yapmakta ve Madrid’de yaşamaktadır.

Aly Rae Eckmann, 8 Kasım 1990 tarihinde Seattle , Washington, ABD’de doğmuştur. Washington’ın Winthrop kasabasında, futbol oynayarak büyüdü. ‘Liberty Bell Mountain Lions’ adlı futbol takımında forvet olarak oynuyordu. İspanyolca öğrenmeyi fazla istediğinden liseyi bitirdikten sonradan Meksika’ya gidip bir buçuk yıl orada yaşadı. Sonra Washington’a geri döndü. Bir vakit anaokulu öğretmenliği yaptı. daha sonra da İspanya’ya taşındı.

Tam adı Alyson Rae Eckmann olan Aly Rae Eckmann, İspanya’da modellik yapmakta ve Madrid’de yaşamaktadır.

İspanya’da iken 1 sene Dadı olarak iş bulup çalıştı. Kanarya Adaları’na tatile gittiğinde bir televizyon kanalından iş teklifi alarak televizyonda çalışmaya başladı. 2013 yılında Un príncipe para Corina (prens Corina) adlı programda sunuculuk yaptı. İspanya’da modellik yapmasının yanı sıra televizyon ekranlarında da yer alıyor. Kendine tarafından de şarkı sözü yazmaktadır.

Aly Rae Eckmann, 12 Nisan 2016 tarihinde Fenerbahçe Ülker’in THY Euroleague çeyrek final serisinde İspanya’nın Real Madrid takımını deplasmanda 75-69 mağlup ettiği maçta 3 saniye televizyonda göründükten sonradan basketbol severlerin gönlünde taht kurdu.

Aly Rae Eckmann, Bağımsızlık’e yaptığı açıklamada, bu olayla ilgili olarak şunları söylemişti:

tirnak-sol.gifspacer.giftirnak-sag.gifTürkiye’de şöhret olmam fazla çılgınca. İşin gülünç tarafı maça gidebilmek için patronuma yalan söyledim. Ona ‘Toplantım var’ dedim. Oysa maçtaki o görüntüm sosyal medyaya hafıza ertesi gün beni yakaladı.”

“Fenerbahçe için Berlin’deki Final Four’da almak isterim. Taraftar bunu çok soruyor. Artık gitmeyi bir mecburiyet gibi hissediyorum. Ben onların uğuruyum. Çok mesaj aldım, keşke Türkçe bilseydim. Fotoğraflarımla yapılan photoshoplar da fantastik. Fenerbahçe taraftarlarının sevgisini fiilen hissediyorum. ‘Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak’ sözünü öğrendim. Acilen bu sözün dürüst olduğunu söyleyebilirim.”

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Ali MacGraw

Aly Rae Eckmann, bu sözlerinin üzerinden fazla kısa vakit daha sonra Fenerbahçe taraftarlarının son dönemdeki en popüler şarkılarından ‘Gündüz Gece’yi söyledi. Hoş modelin bu şarkısı sosyal medyada büyük akustik yaratırken, görüntüler binlerce kez paylaşıldı.

TV programları, Filmleri ve Dizileri :
2015 – 2016 – La que se avecina (Megan Simons) (Tv Dizisi)
2015 – XTRA! (TV programı)
2014 – Vevo Fresh (TV programı)
2014-2015 – Todo va bien (TV programı)
2014 – Hable con ellas (TV programı)
2013 – No te cortes (TV programı)
2013 – Un príncipe para Corina (TV programı)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı