A

Antonio Stokes

Antonio Stokes Biyografisi

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programındadır.

Antonio Stokes, 23 Ağustos 1978 tarihinde ABD’nin başşehri Washington DC’de dünyaya gelmiştir. Bütün adı Antonio Jean Stokes’dir. Annesi İtalyan, babası Amerikalı zencidir. Bu sebeple dünyaya Beşiktaşlı olarak geldiğini söylemektedir.

Babası asker olduğu için oldukça gezdiler.nedeni ile küçükken istanbul’a geldiklerinde babası vefat etti. Sonra Amerika’ya döndü. ABD’de Üniversitenin Motor mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Üniversiteden mezun olduktan sonradan tekrar istanbul’a geldi. Farklı Alanlara Yönlendirilmiş kurs ve okullarda İngilizce öğretmenliği yaptı. Okan Üniversitesinde İngilizce öğretmenliği yaptı. Daha Sonra Türkiye vatandaşlığına geçti. Antonio Stokes, istanbul’da bir anaokulunda müdürlük yapmaktadır.

2014 yılında, Antonio Stokes’in Jim karakterini canlandırdığı film içinde film çekme öyküsü olan “Neden Tarkovski Olamıyorum?” filminin yönetmenliğini Murat Düzgünoğlu üstlenirken, başrolde Tansu Biçer yer alıyor. Öteki rollerde ise Esra Kızıldoğan, Vuslat Saraçoğlu, Menderes Samancılar, Tülay Bursa, Recep Yener, Sacide Taşaner ve Serkan Genç oynadılar.

16 Mart 2015 tarihinde Selçuk Yöntem’in sunduğu “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasına Robbie-Lee Valentine ile birlikte yarışan olarak katıldı oysa daha birincil soruda elendiler.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye’de hayatını sürdüren, ayrı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Anushka Sharma

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Neden Tarkovski Olamıyorum?(Jim) (sinemafilmi)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı