A

Aslı Bekiroğlu

Aslı Bekiroğlu Biyografisi

Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İtalyan Lisesinden mezun olduktan sonradan Devlet Konservatuvarında eğitim aldı. sonra 2014 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne geçiş yapmıştır.
2006-2011 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında Arp Bölümünde Arp ve Solfej Eğitimi aldı.

1.62 boyunda ve 52 kilo olan Aslı Bekiroğlu, çekmiş olduğu Vineler ile epeyce popülerliği arttırdı. Vine çekmeden öncede reklamlarda rol aldı. Küçükken babası tarafından bir reklam ajansına kaydı yapılmış ve bir kaç reklamda da oynamış.

Aslı Bekiroğlu, ekranlara birincil adımını 2013 yılında yönetmenliğini Cem Tabak’ın yaptığı “Beni Böyle Sev” adlı diziyle attı. Dizide Alper Saldırgan, Zeynep Çamcı, Mert Turak, Burcu Biricik, Güven Kıraç, Altan Gördüm, Burcu Altın, Lale Mansur ile birlikte rol aldı.

2015 yılında Dialog Anlatım ve İletişim ile profosyonel eyunculuk eğitimi aldı.

2016 yılında “İkimizin Yerine” adlı sinema filminde Nejat İşler, Serenay Sarıkaya, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Hür Emre Şimşek, Merve Çağıran ile birlikte rol aldı.

2017 yılında yapımcılığını Necati Akpınar’ın yaptığı, yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı “Yol Arkadaşım” adlı sinema filminde Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Aslı Bekiroğlu, Eda Ece, Emre Kınay beraber rol aldılar.

Rol aldığı Reklamlar :
Eti Popkek
Lera Fresca
Helen Harper
Ülker Kremini

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Yol Arkadaşım (Sinema Filmi)
2016 – İkimizin Yerine (Ceylan) (Sinema Filmi)
2016 – Gülümse Yeter (Yasemin) (TV Dizisi)
2015 – Adı Sevinç (Sera YÜKSEL) (TV Dizisi)

İLGİLİ BİYOGRAFİ :   Alberto Giacometti
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı